Święta to czas, który spędzamy wspólnie z rodziną, ale również jest to czas porządków. Gruntowne sprzątanie mieszkania, mycie okien to już chyba świąteczny standard w Polskich domach. Właśnie w tym okresie warto pomyśleć o praniu dywanów. Nie mamy tu a myśli czyszczenia dywanów domowymi środkami, warto zainwestować i zrobić to porządnie korzystając z mobilnej pralni dywanów Bydgoszcz.

świąteczna oferta prania dywanów

Pranie dywanów domowymi środkami vs pranie w mobilnej myjni

Na dobrą sprawę, ciężko jest porównać te 2 usługi ze sobą. Pranie dywanu na własną rękę oczywiście wyczyści nasz dywan, ale tylko jego powierzchowne warstwy. Bez profesjonalnego sprzętu oraz dedykowanej chemii nie ma możliwości penetrowania głębszych warstw dywanu. Tutaj potrzebna jest myjka prawo ora odpowiednia dobrana chemia, w zależności od typu dywanu.

Środki do czyszczenia dywany stosowane w naszej firmie zapewniają najlepszą pielęgnację dla twojego dywanu lub wykładziny. Stawiając na nasze usługi masz pewność, że twój dywan będzie czysty a jego wygląd będzie przypominał dzień, w którym został kupiony.

Warto wspomnieć o tym dlaczego warto prać dywan. Dzięki dogłębnemu wyczyszczeniu dywanu zabijamy wszystkie roztocza i drobnoustroje, które miesiącami rozwijały się w naszym dywanie.

Świąteczna promocja na czyszczenie dywanów dla mieszkańców Bydgoszczy!

Święta to czas poważnych wydatków. Wyprawienie świat, prezenty, impreza noworoczna wymieniać można długo. Nasza firma postanowiła zrobić ukłon w stronę klienta i uruchomiliśmy specjalną, świąteczną promocje. Na usługi prania dywanów oraz czyszczenie tapicerek z okazji świąt dajemy rabat -20%.

Zachęcamy do podjęcia kontaktu telefonicznego lub emaliowego, gdzie otrzymasz wstępną wycenę oraz termin realizacji usługi pranie dywanów. Wycena jest darmowa, dlatego jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń do nas!

Tel. 510 007 744
toggle