PRANIE DYWANÓW BYDGOSZCZ

Jest kilka powodów, dla których warto, chociaż raz na jakiś czas, pomyśleć o praniu dywanów. Dywany działają jak swoisty filtr naszych mieszkań. Chodzimy po dywanach, nasze dzieci się na nich bawią, nasze zwierzaki na nich śpią. Dywany zbierają kurz, brud, sierść zwierząt, wszelkie rozlania, plamy, okruchy, zapachy. Z czasem zamiast stanowić ciekawe dopełnienie wnętrza, zabrudzone dywany stają się mieszkaniem dla kurzu i bakterii i wielu innych zagrożeń – wtedy pora pomyśleć o ich praniu, jedynym wyjściu, które odratuje naszą zaniedbaną tkaninę oraz przywróci blask oraz powiew świeżości w domu.

Pranie dywanów w Bydgoszczy tak samo jak samo czyszczenie dywanów w Bydgoszczy i okolicach to jedna z głównych usług naszej firmy. Oferujemy pranie dywanów i wykładzin w mieszkaniu Klienta oraz pranie z suszeniem w naszej placówce. Usługa prania dywanów składa się z kilku etapów.

Pierwszy etapem jest przygotowanie dywany poprzez odkurzanie. Dokładnie odkurzenie wykładziny jest niezbędne, aby można było rozpocząć proces prania. Następnie, aplikowany jest środek, który ma za zadanie wstępnie rozmiękczyć bród, po czym nakładana jest na zabrudzony dywan bądź wykładzinę rozgrzana piana pod ciśnieniem. Gdy zabrudzenia zostaną już rozpuszczone, odsysamy je, wraz z wilgocią, przy użyciu specjalistycznego odkurzacza.

Dywany wyprane w ten sposób odzyskują świeżość i kolor, nie są przemaczane, nie grozi im zniekształcenie. Pranie dywanów nadaje im piękny wygląd i przywraca higienę oraz korzystnie wpływa na zapach całego domu, gdyż stosowane przez nas środki neutralizują przykrą woń. Wykonujemy zarówno usługę czyszczenia dywanów jak i wykładzin dywanowych.

Jesteś zainteresowany praniem dywanu lub wykładziny?

Zadzwoń i umów się na dogodny termin 510 007 744!

Dlaczego warto skorzystać z usługi prania i czyszczenie dywanów w Bydgoszczy?

O czystość dywanów należy dbać regularnie, tak jak dba się o czystość odzieży. Jest to bardzo ważny element każdego wystroju wnętrza, a podczas sprzątania często zapominamy o wypraniu właśnie wykładziny podłogowej. To przez nią zapach w naszym domu może trwale uprzykrzać nam życie. Co ważniejsze, ubrudzone dywany są często źródłem bakterii oraz innych zagrożeń, przez które nasze pociechy mogą nabawić się poważnych chorób.

Czyszczenie dywanów w Bydgoszczy oferowane przez naszą firmę oferuje wam niespotykane dotąd warunki. Oprócz wykładzin, możesz skorzystać z czyszczenia kanap w Bydgoszczy oraz innych mebli tapicerowanych. Jak wygląda cena za czyszczenie dywanów na bydgoskim terenie? W przypadku dywanów czy wykładzin o dużej powierzchni, istnieje możliwość negocjacji cen usługi prania.

Na życzenie klienta, za darmo odbieramy dywan przeznaczony do prania, a po wykonaniu usługi odwozimy go do klienta. Profesjonalny sprzęt i środki dedykowane dają gwarancję, że czyszczenie dywanów w naszym wykonaniu przywróci im pierwotny, estetyczny wygląd. W zależności od rodzaju tkaniny, możemy zaproponować różne metody prania.

<<

Jesteś zainteresowany czyszczeniem dywanu?

Nie czekaj i zadzwoń – 510 007 744!

Przykładowe realizacje usługi czyszczenia i prania dywanów w Bydgoszczy!

Zleć profesjonalne pranie dywanów na święta bożego narodzenia!
Święta to czas, który spędzamy wspólnie z rodziną, ale również jest to czas porządków. Gruntowne sprzątanie mieszkania, mycie okien to już chyba świąteczny standard w Polskich domach. Właśnie w tym okresie warto pomyśleć o praniu dywanów. Nie mamy tu a myśli...
Dlaczego warto prać Dywan?
Dbając o czystość dywany, dbasz o zdrowie! Style i mody związane z aranżacją mieszkań ciągle ulegają zmianie. Dziś zapewne mieszkanie wygląda z goła inaczej niż jeszcze kilka, a już na pewno kilkanaście lat temu. Wszystkie elementy wyposażenia powinny być nie tylko...
Jak skutecznie wyczyścić dywan Shaggy?
Czysty dywan stanowi twoją wizytówkę! Czysty, zadbany dywan stanowi wizytówkę domu. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz dedykowanych środków czystości można sprawić, że dywan shaggy będzie cieszył oko i wyglądał jak nowy przez długie lata. Cały proces czyszczenia...

Zadzwoń do nas!

Tel. 510 007 744
toggle