Dywany są nieodzownym elementem wystroju wielu mieszkań, biur czy też instytucji, takich jak chociażby przedszkola. Spełniają co najmniej kilka funkcji. Pierwszą jest oczywiście ta dekoracyjna. I chyba ona dla wielu jest najważniejsza. Z szerokiego asortymenty producentów dywanów wybrać można takie, które będą pasowały do wielu aranżacji.

Dywany też są pewnego rodzaju izolatorem. To one oddzielają zimną powierzchnię podłogi i ocieplają pomieszczenie. Ma to szczególnie duży wpływ, tam gdzie są dzieci, czyli np. przedszkola. Dzieci chętnie bawią się na dywanie. Nikt chyba nie jest w stanie wyobrazić sobie sali przedszkolnej, w której nie ma wykładziny czy dywanów.

Dbanie o dywany nie należy do najłatwiejszych. Oczywiście powinniśmy jak najczęściej je odkurzać. Najgroźniejsze jest jednak to co niewidoczne dla oka, czyli drobnoustroje, roztocza, które szczególnie dla alergików nie są wskazane.

Domowymi sposobami zazwyczaj nie jesteśmy w stanie wyczyścić tak dywanu, by nie tylko wyglądał znów jak nowy, ale także był bezpieczny podczas użytkowania.

Chyba najlepszym sposobem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która praniem dywanów i tapicerek zajmuje się na co dzień. Na dokładność i rzetelność przeprowadzonej pracy ma bowiem wpływ nie tylko najlepszej jakości sprzęt, ale także wiedza i doświadczenie.

dywan

Przedświąteczne pranie dywanów

O ile dywany w biurach czy przedszkolach są czyszczone regularnie, to do tych które znajdują się w prywatnych domach podchodzimy już nieco inaczej. Na ogół są one tylko odkurzane 1-2 razy w tygodniu. To jednak nie wystarczy! Być może warto korzystając z czasu przedświątecznego, aby wyprać dywan w sposób profesjonalny. Koszt takiej usługi jest niewielki, a od razu zauważymy, że nasz ulubiony dywan odzyskał dawny blask a do tego jest bezpieczny i wolny od roztoczy.

Nie ma dla nas znaczenia czy Twój dywan wykonany jest z włókien sztucznych, z naturalnych oraz to czy ma krótkie włosie czy też długie i gęste – jesteśmy w stanie zająć się nim profesjonalnie!

Tak samo jest w przypadku kanap, sof czy foteli. Nasza firma w swojej ofercie ma także czyszczenie wszelkiego rodzaju tapicerek. Stare, poplamione, pożółkłe meble odzyskują dawny blask i wyglądają jak nowe. Nie trzeba wymieniać je od razu na nowe! A czas generalnych porządków, jakie zazwyczaj przeprowadzane są przed świętami może okazać się tym najlepszym, by nasze wnętrze zostało odświeżone. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na wizytę! Na pewno nie pożałujesz.

Zadzwoń do nas!

Tel. 510 007 744
toggle